Våra politiker

  • Amelie Stenqvist

    Kommunfullmäktige – Ersättare

    Valnämnd – Ersättare

  • Birger Sandell

    Revision – Ledamot

  • Björn Florén

    Socialnämnd – Ersättare

  • Camilla Häggström

    M-styrelse – Kassör

    Bildningsnämnd – Ledamot

    Moderatkvinnoansvarig

    Ansv. medlemsregister

  • Catarina Sandberg

    Socialnämnd – Ledamot

  • Christer Henrysson

    BFAB – Ledamot

    KvB – Ersättare

    M-styrelse – Revisor ersättare

  • Eva Nilsson

    Kultur- & Fritidsnämnd – 2 vice ordförande

    Kultur och Fritids AU – Ledamot

    M-styrelse – Ledamot

  • Freddy Sandberg

    Samhällsberedningen – Ledamot

  • Fredrik Karlsson

    Ombud till FINSAM – Ersättare

    M-styrelse – Valberedning

  • Henrik Danielson

    M-styrelse – Ledamot

  • Henrik Önnerby

    Bildningsnämnd – Ledamot

    Bildningsnämnd AU – Ledamot

  • Ilene Holmqvist

    M-styrelse – Revisor ordinarie

  • Jan Karlsson

    Kommunfullmäktige – Ersättare

    Räddningsnämnd – Ledamot

    Kommunstyrelse – Ersättare

    Krisledningsnämnd – Ersättare

    KF-gruppen – Vice ordförande

  • Janet Norbäck

    Kommunfullmäktige – 2 vice ordförande

    Bygg- och Miljönämnd – Ledamot

    Styr.rep NSVA – Ledamot

  • JanOlof Carlson

    M-styrelse – Vice ordförande

    Regionfullmäktige – Ersättare

    Primärvårdsnämnd – Ersättare

    Ansvarig – Lördagscaféer innehåll och Besök

  • Joakim Sandberg

    Kommunfullmäktige – Ledamot

    Bygg- och Miljönämnd – 2 vice ordförande

    Bygg- och Miljönämnd AU- Ledamot

    BUTAB – Ledamot

  • Lena Svensson

    Kommunstyrelse – Ersättare

  • Malin Karlsson

    M- Styrelse – Sekreterare

  • Martin Sjöström

    Kommunfullmäktige – Ledamot

    Kommunstyrelsen – Ersättare

    BFAB – Ersättare

    M-styrelse – Ledamot

    M-styrelse – Valberedning

    Ansvarig – medlemsvärvning

  • Mats Dwenger

    Revision – Ledamot (tom våren 2019)

  • Moa Sjöström

    Kommunfullmäktige – Ledamot

    MUF–styrelse – Ledamot

  • Oskar Eringskog

    MUF-styrelse – Ledamot

  • Oskar Nielsen

    MUF-styrelse – Vice Ordförande

    Kultur & fritidsnämnd – Ersättare

  • Patrik Selemba

    Kommunfullmäktige – Ersättare

    Bildningsnämnden – Ersättare

    MUF-styrelse – Ledamot

    M-styrelse – Ledamot

    KF-grupp – Gruppsekreterare

    KF-valberedning – Sammankallande

    Lokalansvarig

  • Paul Ericsson

    Kommunstyrelse – Ledamot

    M-styrelse – Ordförande

    Vice valkampanjansvarig

  • Pernilla Nielsen

    Överförmyndarnämnd – Ersättare

    M-styrelse – Revisor ordinarie

    M-styrelse – Valberedning, sammankallande

  • Roger Nielsen

    Oppositionsråd

    Kommunfullmäktige – Ledamot

    Kommunstyrelse – 2e vice ordförande

    Kommunstyrelse AU – Ledamot

    Krisledningsnämnd – Ledamot

    Räddningsnämnd – Ersättare

    Familjen Helsingborg – Ersättare

    Ombud NSVA – Ersättare

    Ombud NSR – Ersättare

    Kommunsassurans – Ersättare

    KF Valberedning – Ersättare

  • Sebastian Mateescu

    MUF-styrelse – Ordförande

    M-styrelse – Ledamot

    Valnämnd – Ledamot

    Bygg- och Miljönämnd – Ersättare

    Gode män lantmäteriet, Tätortsförhållande – Ledamot

    Gode män lantmäteriet: Jord och skogsbruksförhållanden – Ersättare

    Ansvarig Hemsida/sociala medier

  • Ulf Söderström

    Nämndeman – Tingsrätten

    M-styrelse – Revisor ersättare

  • William Kaplan

    Bildningsnämnden – Ersättare

    M-styrelse – Ledamot

    Ansvarig – Lördagscaféer innehåll och Besök

  • Wiveca Andreasson

    Kommunfullmäktige – Ledamot Socialnämnd – 2 vice ordförande

    Socialnämnd AU – Ledamot

    Medelpunkten – Ersättare

    KF Valberedning – Ledamot

    KF-grupp – Gruppledare

    M-styrelse – Ledamot

    Valkampanj samt Utbildningsansvarig

Tappade uppkopplingen